Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
SOBOTA 21 kwietnia 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Bilety na spektakle "Carmen" za pół ceny w OiFP!
2017-03-17   10:28:14
Kultura
wielkość czcionki: A A A

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to akcja organizowana przez Polską Organizację Turystyczną, w ramach której największe atrakcje turystyczne w Polsce udostępniane są w wyjątkowej cenie – aż 50% taniej! Opera i Filharmonia Podlaska w ramach akcji zaprasza na operę „Carmen” G. Bizeta!

Sprzedaż promocyjnych biletów ruszy 17 marca (piątek) o godz. 17.00. Aby kupić bilet w specjalnej cenie należy przybyć osobiście do kasy OiFP (nie będzie możliwości rezerwacji biletów), każda osoba będzie mogła kupić maksymalnie dwa bilety promocyjne. Specjalna oferta dotyczyć będzie czterech spektakli „Carmen” w dniach: 21 i 28 maja oraz 4 i 11 czerwca. Na każde przedstawienie dostępna będzie pula 30 promocyjnych biletów.

Nadchodzące spektakle „Carmen” to już ostatnia okazja, by zobaczyć widowisko w reżyserii Beaty Redo-Dobber na scenie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Historia pełna namiętności, barwna, efektowna muzyka oraz gwiazdy polskiej sceny operowej sprawiają, że „Carmen” to obowiązkowa propozycja dla każdego miłośnika muzyki. Na publiczność czeka spektakl wierny zasadom wyznaczonym przez Bizeta, zaskakujący współczesnością i licznymi nawiązaniami do codzienności.

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości