Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
SOBOTA 21 kwietnia 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Up To Date Festival w Białymstoku
2017-05-12   14:08:46
Region
wielkość czcionki: A A A

Organizatorzy Up To Date Festival ogłosili datę tegorocznej edycji festiwalu. Już po raz ósmy Białystok za sprawą festiwalu w jeden z wrześniowych weekendów stanie się miastem brzmiącym wyszukaną elektroniką i niebanalnym hip-hopem. Up To Date Festival 2017 już 8 i 9 września.

UP TO DATE FESTIVAL III FESTIWALEM W POLSCE

Up To Date to wydarzenie, które od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność skupiając ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Ubiegłoroczna edycja, pierwsza w nowej lokalizacji zajęła III miejsce w plebiscycie MUNOLUDY organizowanym przez prestiżowy serwis Muno.pl, jeden z najbardziej popularnych serwisów o muzyce w kraju od lat promujący wydarzenia i twórców nie tylko muzyki elektronicznej. „BAGAŻ ŻYCIA” NOMINOWANY W DWÓCH KATEGORIACH

Up To Date Festival przy każdej kolejnej edycji zaskakuje swoją nieszablonową promocją. Film promujący ubiegłoroczną edycję „Bagaż Życia”, w którym w roli głównej wystąpił ojciec jednego z organizatorów festiwalu w kilka dni po premierze osiągnął rekordową oglądalność. Do dziś obejrzało go ponad 300 tyś. ludzi. Film został nominowany w trzech kategoriach w konkursie Klubu Twórców Reklamy (odpowiednik polskich Oskarów w branży wideo marketingu). Na wyniki ostatecznego głosowania przyjdzie nam jeszcze poczekać. Jedno jest jednak pewnie już teraz. Marzenie o udziale w jednym wydarzeniu przedstawicieli różnych pokoleń, młodzieży i grupy 50+ powoli staje się faktem. Ciekawe, czym tym razem zaskoczy nas ekipa Up To Date.

UP TO DATE FESTIVAL NA PKO BIAŁYSTOK PÓŁMARATONIE

Wspólne zamiłowanie do przekuwania marzeń w rzeczywistość to czynnik, który połączył dwa z największych białostockich wydarzeń – festiwal muzyczny Up To Date oraz PKO Białystok Półmaraton, który już w najbliższą niedzielę 15.05.2017.
Tym razem muzyczne wsparcie biegu na siedmiu muzycznych scenach Up To Date Festival rozlokowanych na trasie biegu zapewnią artyści znani z występów w całej Polsce. Na starcie do biegu zagrzewać będzie związany z festiwalem Majki prezentujący przekrojową muzykę bassową. Na kolejnych punktach wystąpią Dubsknit, Botanica, Hoax, No.107 i Richard Murder, a na mecie kończących bieg zawodników przywita lokalny weteran sceny Sashka.

Już teraz można kupować bilety i karnety w specjalnych promocyjnych, przed sprzedażowych cenach. Pula jak zawsze – ograniczona.

BILETY I KARNETY PRZEDSPRZEDAŻ: 11.05

Karnet FULL 139 PLN
Karnet Stadion 89 PLN
Karnet Centralny Salon Ambientu 59 PLN
Przedsprzedaż trwa do wyczerpania limitowanej puli karnetów, jednak nie później niż do 28 maja.

Sprzedaż online:
www.biletomat.pl
www.going.pl
www.eventim.pl

Punkty sprzedaży stacjonarnej:
Sieć Sklepów Saturn, Empik, Media Markt
Bułka z Masłem, Białystok, ul. Lipowa 4
Francja Elegancja, Białystok, ul. Nowy Świat 3
Baristacja, Białystok, ul. Sienkiewicza 7
GramOffOn, Białystok, ul. Malmeda 17
Pan Pacman, Białystok ul. Nowy Świat 2,
Side One, Warszawa, ul. Chmielna 21

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości