Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
NIEDZIELA 25 lutego 2018
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Zadbaj o serce i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG
2017-05-16   12:10:49
Zdrowie i uroda
wielkość czcionki: A A A

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. W sobotę 21 maja w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.

W sobotę 21 maja przy specjalnie wydzielonym stanowisku na w pasażu Centrum Handlowego Auchan Hetmańska będzie można dowiedzieć się „co słychać” w sercu. Będą tam przeprowadzane badania EKG, których wyniki opisze obecny na miejscu lekarz kardiolog.
Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi, jak również pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji będą również mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, który obliczy wskaźnik BMI i wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.
Badania w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska odbędą się w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób krążenia „Teraz Serce!” zorganizowanej wspólnie z Telemedycyna Polska S.A. Aby wziąć w nich udział, wystarczy 21 maja 2017 r. w godzinach 10:00 – 18:00 przyjść do Centrum Handlowego Auchan Hetmańska przy ulicy Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne! Nie wymagane są wcześniejsze zapisy.

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości