Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
PONIEDZIAŁEK 22 stycznia 2018
Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Up To Date Festival ogłasza nabór do wolontariatu!
2017-07-31   10:00:38
Region
wielkość czcionki: A A A

   

Tym, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal! W ciągu siedmiu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia, jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy, swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

Systematyczny rozwój festiwalu jest bez wątpienia wynikiem niebanalnej promocji, która stała się głównym magnesem festiwalu zarówno dla fanów muzyki jak i miłośników nieszablonowych wydarzeń kulturalnych. Festiwal na dobre zadomowił się w surowych wnętrzach krytych parkingów Stadionu Miejskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku, które w drugi weekend września wypełnią się muzyką po brzegi. Organizatorzy wydarzenia poszukują chętnych do pomocy w organizacji festiwalu Up To Date w Białymstoku. Szczególnie mile widziane będą osoby słowne, komunikatywne, obowiązkowe, otwarte na nowe wyzwania i naukę, które nie boją się przekraczać granic swoich możliwości.

Wolontariuszem może zostać osoba pełnoletnia. Zainteresowani wolontariatem powinni przesłać swoje zgłoszenia na adres email: wolontariat@uptodate.pl. Nabór trwa do 7 sierpnia. Działalność w wolontariacie obejmuje okres od 11 sierpnia do 9 września. Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas indywidualnych spotkań z organizatorami.

Up To Date to wydarzenie, które od lat gromadzi w Białymstoku wielotysięczną publiczność skupiając ogólnopolską i międzynarodową uwagę. Organizatorzy festiwalu konsekwentnie podążają obraną przez siebie drogą jakości, co zawsze owocowało świetną publicznością, a co za tym idzie – atmosferą nie do podrobienia. Tegoroczna, ósma edycja odbędzie się w dniach 8-9 września m.in w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości