Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
NIEDZIELA 25 lutego 2018
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Współpraca się opłaca! Przyjdź do Centroom ze znajomym, zapłacicie po połowie
2017-09-12   10:08:53
Region
wielkość czcionki: A A A

   

Do wspólnego przyjścia i wynajęcia biurek w promocyjnej cenie zachęca Centroom – biuro coworkingowe przy Sienkiewicza 9. Akcja „2 w 1” startuje 11 września i potrwa do końca listopada.

„2 w 1. Współpraca się opłaca!”. Takim hasłem Centroom zachęca obecnych i przyszłych coworkerów do zabrania ze sobą do biura znajomego. Dzięki temu nowe osoby dowiadują się o możliwości pracy w biurze typu cowork i to z ust kolegi lub koleżanki. A taka rekomendacja jest najważniejsza. Dwie osoby podzielą między sobą koszt miesięcznego pakietu 250 zł netto na pół, płacąc 125 zł netto każdy. Warunkiem jest to, aby co najmniej jedna z dwóch zgłaszających się osób prowadziła firmę i nigdy wcześniej nie korzystała z usług Centroom.

- W Centroom pracują różne osoby, niektóre już kilka lat. Chcemy zachęcić kolejnych ludzi do przetestowania przestrzeni wspólnej pracy, przekonania się o korzyściach przeniesienia się z domu do biura coworkingowego. A tych jest niewątpliwie wiele. – przekonuje Ewelina Lewkowicz-Żmojda, koordynator biura.

Centroom to miejski cowork należący do Białostockiego Parku Naukowo-Technologicznego.

Jakie korzyści daje praca w coworku?

Lokalizacja. Z reguły biura coworkingowe znajdują się w ścisłym centrum miasta, albo przynajmniej w jakiejś przyjemnej okolicy z mnóstwem udogodnień. Wszędzie blisko – dosłownie czujesz, jak bije serce miasta. Centroom znajduje się właśnie w takim miejscu, przy Sienkiewicza 9 w Białymstoku.

Społeczność. Samo przebywanie pośród innych ludzi pochylonych nad swoimi komputerami, odbierających telefony, zagrzewa cię do pracy. Masz w końcu z kim pogadać przy kawie, dostać obiektywny feedback do swojego projektu (co do którego już dawno straciłeś świeże spojrzenie), dowiedzieć się co słychać na mieście. Niewykluczone, że w coworku znajdziesz swoich przyszłych klientów. I nie tylko – tu nawiążesz cenne znajomości. Nie tylko biznesowe.

Cena za wynajem. Zgoda, w domu jest najtaniej. Jednak skoro postanowiłeś z niego już wyjść, to się nie cofaj. Ile godzin możesz przesiadywać w knajpce z jedną kawą? Podlicz te wszystkie latte, ciastka i wyjdzie ci całkiem okrągła sumka. Biuro coworkingowe rozlicza się z tobą za dzień, kilka dni, albo za miesiąc pracy.

Sale konferencyjne. Nagłe spotkanie z klientem? Nie ma problemu, coworki dysponują kameralnymi salami, w których możesz odbyć zaciszną rozmowę z kontrahentem. Na pewno zrobisz na nim lepsze wrażenie, niż tête-à-tête w kawiarnianym ogródku lub we własnych czterech kątach.

Oszczędność czasu. Ileż to razy denerwowałeś się, przeszukując internet w poszukiwaniu specjalistów? A i tak kończyło się na przepytywaniu znajomych, prosząc o ich rekomendacje. Pracując biurko przy biurku z innymi ludźmi z przeróżnych branż, wystarczy zadać głośno pytanie na open space. Otrzymasz więcej odpowiedzi, niż nawet ci potrzeba.

Szybki internet. Taka oczywistość, a jednak tyle razy przeklinałeś zbyt wolną sieć domową czy kawiarnianą.

Sprzęty i artykuły biurowe. Gdybyś policzył, ile musisz zainwestować w sprzęty (podstawowe!) ułatwiające pracę, to rachunek znów wychodzi na korzyść coworku. Skaner, drukarka, tusze, kartki, ekspres do kawy, zastępczy laptop, flipchart, projektor – to podstawowe wyposażenie tego typu biur.

Jak skorzystać z promocji 2 w 1?

Trzeba przyjść do Centroom z tą drugą osobą do pary, podpisać 30-dniową umowę w tym samym czasie i można zaczynać pracę. Wszelkie informacje pod numerem tel. 533 553 204 lub mailowo: kontakt@centroom.co

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości