Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
NIEDZIELA 25 lutego 2018
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wielkie wyróżnienie dla AMM Archery – Anna Sokólska została twarzą nowej Mazdy CX-5
2017-09-18   07:45:22
Sport
wielkość czcionki: A A A

   

Wielkie wyróżnienie dla AMM Archery – Anna Sokólska została twarzą nowej Mazdy CX-5 Każdy kto miał okazję spotkać się ekipą AMM Archery, spotkał się również z naszą Anią Sokólską.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych łuczniczek konnych na świecie, rekordzistka Polski w Konkurencji Węgierskiej z 2017 roku, wielokrotna medalistka mistrzostw świata, zwyciężczyni Międzynarodowych Zawodów w Japonii – wydawałoby się, że lepiej już być nie może. A jednak. Tego lata został zrealizowany wyjątkowy projekt znanej i szanowanej marki samochodów. Mazda postanowiła stworzyć pierwszy polski i w Polsce wyprodukowany, spot reklamowy dedykowany nowemu modelowi CX-5. Twarzą tej reklamy stała się właśnie Ania wraz z gwiazdą polskiego łucznictwa konnego – koniem czystej krwi arabskiej, Czanarem. Zarówno jeździec jak i wierzchowiec spędzili pracowite 2 dni na planie filmowym. Zdjęcia były kręcone m.in. nad pięknym Bałtykiem, na plaży w Stilo.

Myślą przewodnią i filozofią towarzyszącą nowym modelom Mazdy, jest japońskie Jinba Ittaii, tzn. jedność jeźdźca z koniem (jedność kierowcy z pojazdem). W kulturze japońskiej łucznictwo konne ma nie tylko charakter sportowy, ale również rytualny i mistyczny. Czy nasza Anka wraz z Czanarem wpisali się w tę konwencję? Oceńcie sami.

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości