Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
ŚRODA 21 marca 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
3 urodziny Tookapic
2017-10-19   11:31:04
Biznes
wielkość czcionki: A A A

   

Dzień 14 października 2017 przeszedł już do historii. Zostały jednak wspomnienia, nowe znajomości, zacieśnienie się przyjaźni, niesamowite zdjęcia.

To były niezwykle wzruszające urodziny. Stało się to za sprawą LUDZI. Ludzi, którzy przejechali przez całą Polskę, aby dotrzeć do Białegostoku i spotkać się z innymi, wspaniałymi ludźmi. Co ich łączy? Otóż łączy ich wspólne fotografowanie i pasja, gdyż każda fotografia to jeden dzień, jedno spojrzenie, jedno wspomnienie, jedna wyjątkowa chwila. Tookapic pomaga zebrać te chwile w jednym, niezwykłym i otwartym miejscu.

Radość, łzy, szczęście i uśmiech. Te emocje towarzyszyły każdemu przez cały dzień, oraz noc. Nie zabrakło także niespodzianek, przy których sam pomysłodawca portalu się wzruszył. Wrażenia po urodzinach są wciąż żywe i przepełnione pozytywną energią. Widać to po powiększającym się gronie użytkowników portalu, po postach jakie piszą w mediach społecznościowych i po zdjęciach jakie umieszczają. Ci, co nie mogli przybyć osobiście, nagrali wiadomość dla reszty uczestników, a każdy z sentymentem słuchał i oglądał te krótkie, a zarazem szczere życzenia skierowane do całej społeczności Tookapic.

To były niezapomniane urodziny !!!

Dziękujemy patronom medialnym: BialystokOnline, WrotaPodlasia, Radio Białystok, Bstok.pl, Przedsiębiorcze Podlasie, gazeta-fotograficzna-org za promowanie wydarzenia.

Dziękujemy sponsorom: Explorer HQ za udostępnienie miejsca na przeprowadzenie urodzin. Inna Bajka Restobar za smakowity catering i afterparty. Chilli Pizza za przepyszną pizze. Olympus za przekazanie nagród konkursowych. Fotoforma za ufundowanie tortu.

Dziękujemy WAM - niesamowitej i niepowtarzalnej społeczności, która tworzy Tookapic.

Dziękujemy i do zobaczenia za rok !!!

Tookapic Team

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości