Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
NIEDZIELA 25 lutego 2018
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Ewa Farna w kinach Helios! 8.11 - Helios Białystok Biała
2017-11-05   21:43:47
Miasto
wielkość czcionki: A A A

   

Jesienią tego roku wokalistka wkracza na wielki ekran z filmem ''EWA FARNA 10: SKAZANA NA BUSA'', który dokumentuje jej 10-letnią obecność na scenie. Przy tej okazji spotka się z fanami w wybranych kinach sieci Helios:

Ewy Farnej nikomu przedstawiać nie trzeba. Piękna, młoda, zdolna, z atomowym głosem dała się poznać szerokiej publiczności w wielu odsłonach. Pojawiła się jako trener swej drużyny w 3. edycji ''Bitwy na głosy'', gdzie dotarła do samego finału. Zasiadła w jury słowacko-czeskiego ''Superstar'' - odpowiednika polskiego ''Idola''. W 2017 roku wkroczyła z nową energią i nowymi projektami: w Polsce i Czechach wydaje singiel promujący film ''Wszystko albo nic'', za który w Polsce otrzymuje Złotą Płytę, wzięła udział w dubbingu superprodukcji animowanej ''SING'' i została jurorem w powracającym po 12 latach na antenę ''Idolu''.

''Przez ten dokument chciałabym pokazać ludziom jak wygląda świat show businessu, jakie to emocje, kiedy spędzasz czas dojrzewania na oczach publiczności oraz mediów. Chciałam pokazać, jak wygląda praca i przygotowania zanim wejdzie się na scenę i kiedy się z niej schodzi. Ludzie często myślą, że moja praca ogranicza się tylko do pracy na scenie - w momencie koncertu i koniec, zakładają, że pracuję tylko przez te 1,5 h tam na scenie i pytają co robię w ciągu tygodnia'' mówi z uśmiechem Ewa.

''Pokażę się fanom bez make-upu, wkurzona, zestresowana i zdesperowana. Zabiorę kamerę także do rodzinnego domu, pokażę, gdzie lubię być i skąd pochodzę. Udało mi się namówić do wywiadu swoich rodziców, a to naprawdę wyjątkowe bo rodzice nie udzielają wywiadów'' dodaje Farna.

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości