Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
ŚRODA 21 marca 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Zbadaj wzrok i dopasuj bezpłatne soczewki próbne w Białymstoku!
2017-11-23   07:21:53
Zdrowie i uroda
wielkość czcionki: A A A

   

Każdy, kto korzysta z okularów korekcyjnych w pewnym momencie swojego życia stwierdza, że tradycyjna metoda korekcji niestety zawodzi. W takim momencie na pomoc przychodzą łatwo dostępne i niezawodne soczewki kontaktowe. Z BezOkularow.pl masz szansę zacząć ich użytkowanie za jedyne 39 złotych. Jak to jest możliwe? Podpowiadamy!

Soczewki kontaktowe zapewnią Tobie wyraźne, niczym nieograniczone widzenie w każdych warunkach, można je używać w każdym wieku, nie przesuwają się, ani nie spadają podczas jakichkolwiek aktywności. Są niedrogie, łatwo dostępne i możliwe do kupienia w wielu różnych wariantach.

Jednodniowe, a może miesięczne do noszenia dziennego czy całodobowego? W zależności od Twojego stylu życia, potrzeb, czy wady wzroku możesz wybrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie soczewki kontaktowe.

Pakiet na start

Co najważniejsze, nie jesteś w tym sam. By jak najbardziej ułatwić Tobie rozpoczęcie przygody ze szkłami kontaktowymi przygotowaliśmy specjalną ofertę w sklepie internetowym www.bezokularow.pl z kuponem dla początkujących w cenie zaledwie 39 złotych. W ramach tej kwoty gwarantujemy Tobie badanie wzroku, bezpłatne soczewki próbne, naukę zakładania i zdejmowania soczewek oraz wizytę kontrolną – wszystko to na miejscu w Białymstoku.

Dobre pierwsze wrażenie

Wiemy jak istotne dla osoby rozpoczynającej korzystanie z soczewek jest pierwsze doświadczenie, dlatego właśnie przygotowaliśmy tę ofertę. Ważne bowiem, żeby pierwsza styczność z soczewkami odbyła się pod okiem specjalisty. Dzięki temu otrzymamy kompleksową wiedzę na temat tej metody korekcji, nasz wzrok zostanie dokładnie przebadany i dopasujemy wraz z ekspertem odpowiednie soczewki, które będą dla nas najbardziej komfortowe.

W jednym z gabinetów w Białymstoku, okulista bądź optometrysta przeprowadzi szczegółowy wywiad, by jak najwięcej dowiedzieć się na temat Twoich potrzeb. Warto wtedy powiedzieć specjaliście wszystko co może pomóc w komfortowym noszeniu soczewek. Jeśli nasuną się Tobie jakieś pytania, warto je wszystkie zadać. Następnie dochodzi do badania wzroku. Kolejnym krokiem jest nauka zakładania i zdejmowania soczewek. Jeśli wada wzroku okazuje się bardziej złożona, a więc stwierdzono astygmatyzm lub prezbiopię, przymierzanie soczewek odbywa się po kilku dniach, po sprowadzeniu odpowiednich soczewek od producenta. Jeśli natomiast to tylko krótkowzroczność lub dalekowzroczność – dopasowanie soczewek odbywa się od razu. Po dobraniu soczewek przychodzi czas na wizytę kontrolną, jest ona bardzo ważna, gdyż pozwala na zweryfikowanie czy dana korekcja jest odpowiednia i komfortowa. Jeśli nie, specjalista zaproponuje inne soczewki.

Myślisz, że to już wszystko? Nie, mamy dla Ciebie jeszcze dodatkowy bonus po badaniu. Na maila otrzymasz od nas jeszcze 20 złotych rabatu na pierwszy zakup w sklepie internetowym www.bezokularow.pl.

Zbadaj wzrok i dopasuj soczewki kontaktowe w Białymstoku:

Dokonaj zakupu kuponu i z listy dostępnych gabinetów wybierz gabinet w Białymstoku.

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości