Wiadomości Białystok - Miejski Portal Informacyjny Białystok
SOBOTA 21 kwietnia 2018
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
Festiwal literacki Patrząc na Wschód
2018-02-04   15:42:06
Region
wielkość czcionki: A A A

   

W dniach 15-19 sierpnia organizujemy w Budzie Ruskiej kolejną już edycję festiwalu literackiego Patrząc na Wschód. Do tej pory wszystkie edycje festiwalu organizowaliśmy głównie za własne pieniądze wraz ze wsparciem przyjaciół i gminy Krasnopol.Tym razem jednak chcemy prosić Was o wsparcie... Impreza przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, stała się duża i okazała i - by taką pozostała - nie poradzimy sobie sami finansowo. Dlatego uruchomiliśmy zbiórkę.

Zebrane pieniądze przeznaczymy głównie na honoraria dla zaproszonych gwiazd festiwalu - pisarzy, reporterów, filmowców, podróżników, na druk wielkoformatowych fotografii po to, by stworzyć dla Was kontemplatorium (niecodzienną wystawę chmur z całego świata w plenerze), a także na zakwaterowanie gości festiwalu.

Jeśli możecie nas wesprzeć, będziemy Wam bardzo wdzięczni. Każda Wasza pomoc, każda złotówka jest dla nas na wagę złota... Będziemy Wam także bardzo wdzięczni za podesłanie tej informacji Waszej rodzinie, przyjaciołom i znajomym, za umieszczenie jej na Waszych profilach portali społecznościowych. Wierzymy, że dzięki Waszej pomocy czwarta edycja festiwalu będzie edycją niezapomnianą.

Do zobaczenia w Budzie Ruskiej w dniach 15-19 sierpnia 2018 r. Mamy nadzieję, że będziecie z nami ponownie lub dołączycie do nas w tym roku... Piękno natury sprzyja kontemplacji i czytaniu :)
Do zobaczenia!

autor: Bstok.pl

ShareFotoreportaże
 • Lowlanders vs Sharks
  Lowlanders vs Sharks
   Juwenalia 2016 dzień 3
  Juwenalia 2016 dzień 3
   Juwenalia 2016 dzień 2
  Juwenalia 2016 dzień 2
 • Juwenalia 2016 dzień 1
  Juwenalia 2016 dzień 1
   Mistrzostwa Polski w Fitness
  Mistrzostwa Polski w Fitness
   Lowlanders vs Eagles
  Lowlanders vs Eagles
 • Klezmafour
  Klezmafour
   Koncert Gorana Bregovica
  Koncert Gorana Bregovica
   Dzien Pary Młodej
  Dzien Pary Młodej
Przegląd wiadomości